ورود کاربران

يورش سهمگين استكبار جهانى بعداز ارتحال رهبر كبير انقلاب‏

 

يورش سهمگين استكبار جهانى بعداز ارتحال رهبر كبير فقيد انقلاب‏

هنوز آب غسل بر بدن و كفن قائد عظيم الشّأن رهبر كبير و معظّم انقلاب اسلامى حضرت آية الله خمينى قدّس الله سرّه الشّريف، خشك نشده بود كه ديو استكبار جهانى و شيطان عظيم حيله‏گر همگانى، رخ نازيبايش را بر اين ملّت نشان داد و با پنجه‏هاى قوىّ و استوارِ حيله و مكر و خدعه و كذب، بر اين امّت تازه از زير جنگ تحميلى برخاسته كه تازه ميخواهد نفس آرامى بكشد، تسلّط يافت و گفت: اى پابرهنگانِ دنبال رو حاكم و ولىّ فقيهتان! اى مردمان بدون ثروت و شوكت، اى آزادگان وارسته كه مدّت ده سال بر من لعنت فرستاديد و مرگ باد گفتيد، اينك چنان بدون سر و صدا با دستهاى خودتان نسلتان را قطع مينمايم كه تا قرنها پديده حياتى شما خشكيده گردد، و در ميان شما مردى به وجود نيايد و نتواند پا به عرصه حيات گذارد تا قيامى و اقدامى و لبّيكى گفته شود! و عليه متكبّران و مستكبران شعارى دهد، و اظهار زندگى بنمايد! من اصل درخت و شجره را مى‏خشكانم، با فريب و خدعه‏اى كه بر همه اهل عالم هويدا گردد!

 

من كه بايد هر ساله ميلياردها دلار صرف تجهيز آلات و ادوات جنگى بنمايم تا نگذارم دشمنم در برابرم بايستد، اينك با مقدارى مختصر از همان بودجه و هزينه، يك ميليون زن و هشتاد هزار مرد شما را عقيم ميكنم، مردانتان را اخته و زنانتان را بى‏بار و بهره چون درختان آفت زده و صاعقه زده جنگلها بجاى مى‏گذارم. من با صندوق جهانى پول هر مرد شما و هر زن شما را كه لوله‏هايش را ببندد، پنجهزار، ده هزار تا بيست هزار تومان ميدهم و او جان و هستى و حيات و زندگيش را به من ميفروشد.

حضرت آية الله خمينى قدّس الله نفسه كه حامى ضعفا و مستمندان و عائله‏مندان بود، و اين قيام را براى رهائى اين ملّت ستمديده انجام داد ميخواست بكلّى آب و برق و پزشك و نان و سائر ما يحتاج عمومى را براى فقرا مجّانى كند، و كلاسهاى تحصيل و ارتقاء به كمالات علميّه و عمليّه را براى همگان رايگان گرداند، و حتّى فرموده بود بليط اتوبوسها براى مستضعفان مجّانى باشد؛ اينك چنان هجومى بر اين صنف بشود كه ريشه‏اش فاسد گردد و تخمش ضايع شود.

اينك و اينجاست كه بايد اين حمله و فريب بكار رود. در زمان طاغوت محمّد رضاى آريامهر، تبليغ «فرزند كمتر، زندگى بهتر» صورتى بيش نبود و جدّى عملى نشد. زيرا محمد رضا پهلوى در تحت حكومت آمريكا بود، و افراد و ارتش و رعيّتش افراد و رعيّت آمريكا محسوب مى‏شدند، و قطع نسل آنها بصلاح آمريكا نبود. چون وجود دولت قوىّ در برابر روسيّه و كمونيست شوروى، هدف اصلى سياست انگليس در روى كار آوردن پدرش رضاخان پهلوى و سپس سياست آنها با آمريكا معاً بود. و لهذا ديديم در زمان آريامهر سربازان ايرانى را به نفع آمريكا براى جنگ بعضى از نواحى مانند ظِفار و غيره بدون اطّلاع خانواده شان ميبردند. در آنصورت مقطوع النّسل ساختن رعيّت و ارتش ايران (خصوصاً كه جمعيّت بمقدار فعلى كه براى مستكبران وحشت خيز باشد نبوده است) مفيد و منتج نتيجه نبود.

در دوران حكومت ولىّ فقيه، مردم ايران با عشق و آزادى، و نبرد با خصم، و توان شديد از جهت عِدّه و عُدّه: وَ أَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ عاشقانه به اسلام روى آوردند، سطح ازدواج و تكثير اولاد بر اساس سنّت رسول الله بالا گرفت؛ مردان با تعدّد زوجات از مخدّرات شوهر كشته در نبرد و غير آن، و پسران و دختران با ازدواج در حين بلوغ، و نسل رشد يافت و اعلان و اعلام ارتش بيست ميليونى سر داده شد. روى اين جهات بود كه آتش حسد و كينه در دل مخالفين اسلام و اين نهضت قويم، روز به روز افروخته ميگشت تا ناگاه به بهانه‏هاى واهى و گفتار بدون منطق بر اساس گفتار «مالتوس» كه دويست سال است كه مرده است، دست به از بين بردن جوانان ما به نام اسلام زدند.

دكتر حاج عبّاسعلى اميدى وفّقه الله كه آناتوميكال و كينيكال پاتولوژيست وحيد و عاليقدر استان خراسان و رئيس بانك خون استان مى‏باشد، و داراى آزمايشگاه تشخيص طبّى و آسيب شناسى است كه به خدمات هماتولوژى، بيوشيمى، پارازيتولوژى، ميكروبيولوژى، سرولوژى، هيستو پاتولوژى، سيتوياتولوژى اشتغال دارد، و از افراد مسلمان نماز گزار و متعهّد و خدوم به عالم اسلام و انقلاب است و خدمات ارزنده وى مشهود هر عالى و دانى مى‏باشد و سوابق محبّت و مودّت بين حقير و جناب ايشان از قديم الايّام برقرار است، روزى به او گفتم: شما با اين علوم منحصره بخود، چرا در اين سمينارها و مجالسى كه براى تقطيع و عقيم نمودن ارحام و ريشه كن كردن نطفه مردان تشكيل مى‏دهند شركت نمى‏نمائيد؛ و آراء طبّى خود را شرح نمى‏دهيد؟!

با كمال تأسّف گفت: آقا اصلًا ما را در اين سمينارها و نشست‏ها راه نمى‏دهند!

و نيز ميگفت: روزى جوانى برومند، هيكل دار، قوىّ البنيه در حدود سنّ سى سال نزد من آمد كه چون لوله‏هاى خود را بسته بود و عارضه‏اى پيدا نموده بود علاجى كنم.

حقّاً من بر انسانيّت و قوّه و استعداد و سلامتى مزاج و زيبائى رخسار و هيكل نيكوى او تأسّف خوردم. آن جوان مى‏گفت: من براى اسلام و كمك به ولايت فقيه لوله‏هاى خود را بسته‏ام و دچار اين دردها و عوارض و مشكلات شده‏ام. چون از هر طرف در نماز جمعه و جماعت و در جرائد و در راديوها و تلويزيونها مطالبى را مى‏گويند و نشان ميدهند كه: يگانه جهاد مردان در راه خدا اينست كه خود را وازِكتومى كنند.

رهبر كبير و بنيان گذار جمهورى اسلامى در 19 شهر شوّال سنه 1409 هجريّه قمريّه رحلت نمودند، سه ماه و اندى بيش نگذشته بود كه روزنامه «اطّلاعات» يكشنبه 16 شهر صفر 1410 (26 شهريور 1368) طىّ شماره 18852 اعلام كرد:

 «رئيس سازمان حفاظت محيط زيست كشور: افزايش بى‏رويّه جمعيّت و تخريب بى‏ضابطه منابع طبيعى حيات انسان را تهديد مى‏كند.

دكتر منافى معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان محيط زيست كشور صبح ديروز در يك گفتگوى مطبوعاتى و راديو تلويزيونى، برنامه‏هاى در دست اجرا و برنامه‏هاى آينده سازمان را تشريح كرد ...

وى سپس به عوامل نابودى محيط زيست اشاره كرد و گفت: توسعه بى‏رويّه و ازدياد نا متناسب و لجام گسيخته جمعيّت و دخالت بى‏ضابطه انسان در طبيعت، حيات طبيعى و زندگى بشر را تهديد مى‏كند.»

اين ابتداى امر بود و تا امروز كه 28 محرّم الحرام 1415 است از جهت كمكهاى بى‏حساب صندوق جهانى و سازمان بين الملل و تبليغات گسترده داخلى، مطلب را بجائى رسانيده‏اند كه علاوه بر استعمال كاندوم، قرص، تزريق، نصب آى. يو. دى در رحمها و غير ذلك از انواع عُقم موقّتى، تنها يك ميليون زن بارور را مقطوع النّسل نموده‏اند و هشتاد هزار مرد بارور را عقيم ساخته‏اند.

 رساله نكاحيه(كاهش جمعيت ضربه‏اى سهمگين بر پيكر مسلمين)، ص: 129 الی 132

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید